Aktualności

WYDARZENIA

Informacje i zapisy:
Emilia
tel: 694-148-688
email: emilia.burkiewicz@wp.pl

Kursy

Akredytowany 30 godzinny kurs nauczycielski Joga dla dzieci i młodzieży, joga rodzinna.
8 - 11 Październik, Villa Sattva, Jagniątków k\Szklarska Poręba

Mini Yoga to pierwszy program szkoleniowy dla nauczycieli jogi dla dzieci i młodzieży w Polsce. Program obejmuje badanie i zrozumienie wszystkich etapów rozwoju dziecka w wieku od 2 do 17 lat oraz tego, jak kwestie każdego etapu wpływają na to, co jest odpowiednie do ich nauczania. Oparty jest on na pięciu kategoriach edukacyjnych światowej organizacji Yoga Alliance dotyczących specyfiki odpowiedniego zastosowania nauczania dla każdej grupy wiekowej. Program podzielony został na poszczególne moduły: I Moduł - Joga dla dzieci w wieku 3 - 5 lat II Moduł - Joga dla dzieci w wieku 6- 8 lat III Moduł - Joga dla dzieci w wieku 9 - 12 lat IV Moduł - Joga dla dzieci w wieku 13 -17 lat V Moduł - Joga partnerska, joga rodzinna VI Moduł - Joga w ujęciu biznesowym w tym: 👉 Elementy muzykoterapii w jodze dla dzieci, praca z dźwiękiem. Instrumenty etniczne i archaiczne w pracy nauczyciela jogi. 1. Misy dźwiękowe - gra na misach, śpiew z misą, formy wykorzystania w zabawie. 2. Shrutibox, śpiewanie mantr. 3. Wykorzystanie innych instrumentów w zabawach jogowych z dziećmi. 👉 technika i anatomia asan, 👉korekty w jodze, 👉gry, zabawy, historyjki, opowieści i ich zastosowanie w pracy z dziećmi, nastolatkami i młodzieżom. 🛑 Yoga Alliance akredytacja wymaganych godzin edukacyjnych dla RYT: ✅ Technika, trening, praktyka (TTP) - 10 godzin, ✅ Metodyka nauczania (TM) - 11 godzin, ✅ Anatomia i fizjologia (AP) - 5 godzin, ✅ Etyka i filozofia jogi (YPLE) - 4 godziny. Contact Hours - 25 h Non contact - 5 h Kurs dedykowany jest nauczycielom jogi, nauczycielom wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, dyrektorom placówek oświatowych, pracownikom opieki nad dziećmi i innych osób pracujących z dziećmi, których rolą jest wspieranie zrównoważonego rozwoju dziecka.

Jesienny detox z jogą - Body-Mind - Soul w górach 8-11 październik, Villa Sattva, Jagniątków

Serdecznie zapraszam na jesienny detox body- mind & soul do malowniczo położonej Villi Sattva w Jagniątkowie niedaleko Szklarskiej Poręby 8 - 11 październik 2020 lub 9 - 11 październik 2020 Willa Sattva położona jest w malowniczej dolinie wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze. Otoczenie gór i lasów, wielowiekowy park i szumiący potok pozwolą nam wypocząć w ciszy i harmonii z przyrodą z dala od kurortów. Wszystko to w połączeniu z jogą i przepyszną zdrową ajurwedyjską kuchnią pozwoli na zadbania o siebie, podarowania sobie ogromu miłości i nabrania MOCY!

II stopień kursu instruktorskiego "Joga dla nastolatków i młodzieży & joga rodzinna".
26.06 - 28.06.2020 Rudno k/Wolsztyna

Kurs jest skierowany do uczestników pierwszego stopnia kursu jogi dla dzieci i młodzieży, Art of Yoga oraz pozostałych, którzy posiadają już uprawnienia do prowadzenia zajęć praktycznych jogi dla dzieci w zakresie podstawowym a chciałyby zdobyć więcej wiedzy i inspiracji. Będzie to wydarzenie niezwykłe ponieważ zbiorą się uczestnicy pierszgo poziomu kursu oraz osoby już doświadczone w pracy z dziećmi, dzięki czemu podzielimy się dotychczasowym doświadczeniem i pomysłami, opracujemy wspólne standardy pracy jako instruktora. Omówimy metodykę pracy w poszczególnych grupach wiekowych z naciskiem na grupy starsze i nasolatki po młodzież. Jogę rodzinną oraz scenariusze zajęć - kolejne inspiracje!!! Poznacie metodykę tworzenia pracy własnej tworząc program zajęć dla własnych grup stałych. Nade wszystko tym razem będzie to czas, w którym poświęcimy więcej pracy praktyce własnej wraz z szczególowym omówieniem anatomii i techniki asan. Zapoznamy się z najczęstszymi wadami narządu ruchu z wykorzystaniem postaw jogowych jako elementu terapii. Poznamy bazowy program z elementami metody Kinezjologii Edukacyjnej.

WYJAZDY

Akredytowany Yoga Alliance 30 godzinny kurs nauczycielski.

Body – mind & Soul

Nowość ! Pierwszy w Polsce kurs instruktorski online!!!