Opinie

„Najpierw słuchaj, a potem zrozum, rezygnując z wszelkich rozproszeń, zamknij swój umysł na zewnętrzne wpływy i poświęć się rozwijaniu swojej wewnętrznej prawdy.”

Zapoznaj się z opiniami na mój temat.
Agnieszka Wyrembak | "Skarby Jogi"
Agnieszka Wyrembak | "Skarby Jogi"Pedagog, instruktorka jogi dla dzieci i młodzieży, jogi rodzinnej | @skarbyjogidladzieci
Read More
U Emilii Burkiewicz ukończyłam dwa kursy I i II stopnia dla dzieci, nastolatków i młodzieży z jogą rodzinną i gorąco je poleecam. Wprowadziły mnie one na drogę jogi dla dzieci, którą z pewnością i radością kroczę do teraz. Kursy bogate są w różnego rodzaju pomysły i inspiracje, a także wskazówki istotne podczas organizacji zajęć jogi z dziećmi. Nie brakuje czasu na wymianę doświadczeń, dzielenia się wrażeniami i wzajemne wsparcie! Praktyka jogi z dziećmi to piękna podróż, a Emilia to bardzo dobry przewodnik.
Ola Lewandowicz | „Balasana Joga”
Ola Lewandowicz | „Balasana Joga”Instruktorka jogi dla dzieci i młodzieży, jogi rodzinnej | @balasana.ola
Read More
Wiosną zeszłego roku miałam ogromny zaszczyt być uczestniczką kursu podstaw jogi dla dzieci, jak i jogi rodzinnej i dla nastolatków i niezmiennie polecam te kursy wszystkim tym, którzy chcą zająć się prowadzeniem jogi dla dzieci. Ogromna wiedza i zaangażowanie Emilii to coś, czym dzieli się ona od pierwszego kontaktu. Na kursach otrzymałam skrypty, do których nadal zaglądam, poszukując inspiracji do zajęć. Serdecznie polecam!
Brygida Starzak | "Stonoga Joga"
Brygida Starzak | "Stonoga Joga"Nauczycielka jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży, jogi rodzinnej
Read More
Kurs u Emilii, była dla mnie darem, które otrzymuje się wtedy, kiedy się potrzebuje. Byłam już po jednym kursie instruktorskim jogi dla dzieci, sama prowadziłam zajęcia jednak czułam, że potrzebuję czegoś więcej i głębiej, że potrzebuję weryfikacji i pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności. I tak "wynalazłam" Panią Emilie Burkiewicz 🙂 polubiłam jej zasadniczość pomieszaną z ciepłem i ogromnym sercem oraz doceniłam ogrom wiedzy i umiejętności wynikających z zaawansowanej praktyki jogi. Przejechałam masę km by być na jej kursie nauczycielskim jogi dla dzieci. I nie było pomyłki...rzetelna wiedza, praktyka jogi w każdym aspekcie życia, nie tylko asany 🙂 Czy było warto? Jadąc do pracy myślę, że mam najcudowniejszą pracę na świecie - uczę dzieci jogi...a to już wystarczająca ręcenzja. Z serca polecam 💚
Małgorzata Hordyniec-BoberPedagog- nauczycielka jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży, jogi rodzinnej
Read More
Z zawodu jestem nauczycielem. Od 6 lat pracuję z najmłodszymi jako nauczyciel przedszkolny. W mojej pracy brakowało mi innowacji, dzięki której mogłabym w holistyczny sposób wspierać rozwój moich wychowanków. Swoją przygodę rozpoczęłam od "akredytowanego nauczycielskiego kursu jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży, jogi partnerskiej - rodzinnej" prowadzonego przez Art of Yoga Emilia Burkiewicz. Dzięki temu Zajęcia prowadzone metodą opowieści ruchowych, które poznałam w trakcie kursu, pozwoliły mi na prowadzenie codziennej praktyki jogi do życia grupy. Kurs ten dał mi merytoryczne oraz praktyczne podstawy do prowadzenia własnych zajęć. W jego trakcie zdobyłam wiedzę na temat asan, technik relaksacyjnych oraz ćwiczeń oddechowych. Do kursu dołączony był skrypt dedykowany każdej grupie wiekowej oraz karty jogi dla dzieci. Wszystko przygotowane w sposób profesjonalny i przemyślany. Emilia zaś okazała się nauczycielem pełnym pasji i zaangażowania, wnoszącym masę pozytywnej energii do nauczanej przez siebie grupy. Udział w kursie był nie tylko przyjemnością, ale również początkiem mojej nowej drogi, za co jestem niezwykle wdzięczna.Ukończony przeze mnie kurs oraz Emilię Burkiewicz polecam każdemu, kto stawia swoje pierwsze kroki w środowisku jogowych nauczycieli.
Ewa Srzkek-BączkowskaPedagog specjalny, muzykoterapeutka w ujęciu holistycznym, nauczycielka jogi dla dzieci i młodziezy
Read More
"Harmonika - kreacja dźwięku, ruchu i rytmu Ewa Skrzek-Bączkowska. "Brałam udział w dwóch kursach - na obu było fantastycznie, a jeden był kontynuacją drugiego! Nikt nie rozbudzi tak Twojego wewnętrznego dziecka jak Emilia. Bawiłam się na obu doskonale i czerpię z nich wciąż już od dwóch lat! Duże doświadczenie prowadzącej, kreatywność, wiedza i umiejętności na najwyższym poziomie, ciągłe doskonalenie "zawodowe" - to się po prostu czuje! Dlatego polecam z całego serca! Szkolenie nie jest procesem zamkniętym, to dopiero początek - Emilia potrafi rozbudzić w Tobie pokłady sił i chęci do działania, aby nieść dzieciom radość i światło w każdych okolicznościach.
Agnieszka DrągNauczyciel wychowania przedszkolnego
Read More
Szkolenie z podstaw jogi dla dzieci jak dla mnie petarda! Emilka to osoba z sercem na dłoni, bardzo sympatyczna i ciepła💖 szkolenie genialne- pod względem praktycznym jak i teoretycznym. Bardzo dużo przekazanych informacji i dobrych rad od prowadzącej. Możliwość poczucia się znów jak małe dziecko🤭 oraz popatrzenia na świat przez "emilkowe" okulary- coś wspaniałego! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała zaszczyt spotkać ją na swojej drodze❤
Anna Sylwia Poniewozik
Read More
Super miejsce, super Emilka! Kobieta, która swą pasją zaraża wszystkich. Pojechalam na kurs zielona, bez żadnego doświadczenia. Wróciłam z ogromem wiedzy, zafascynowana kids jogą. Teraz wiem, że to jest coś w czym chcę się rozwijać i trwać. Dziękuję Emi! Jesteś WIELKA! I ten klimat na kursie.... Coś pięknego! Dziękuję!!!!!!!
Previous
Next

© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2022 – emiliaburkiewicz.com

Wykonane z ❤️  przez Aphr