Moja joga

Idąc ścieżką jogi, poznając jej różne szkoły, odkryłam, jak cudowny oferuje wachlarz technik asan i oddechu, jak zbawienny ma wpływ na nasze ciało, umysł i ducha.

Po pobycie w Indiach  i ascecie życia jogina zrozumiałam, jak ważna jest delikatność i wrażliwość a nade wszystko świadomość pracy  z uczniami.

Każdy z nas jest inny, mamy inną konstrukcję ciała, inne zakresy czy dolegliwości dlatego w mojej pracy najważniejsze jest indywidualne podejście do uczestnika moich zajęć jogi.

Nie zamykam się na żaden nurt jogi bo właśnie to jest cudowne, że możemy sięgnąć po różne formy wykonywanych asan.

Cechuje mnie holistyczne podejście, w zależności od potrzeb i możliwości fizycznych ucznia praktykę opieram na nurtach Hatha Joga, Vinyasa Flow Yoga, elementy Asthanga Yogą, Power Vinyasa Flow Yogą, Yin Yogą.

Obecnie fascynuje się muzykoterapią w tradycji himalajskiej, która stała się nieodłącznym elementem moich zajęć.

Cechuje mnie zindywidualizowane podejście do każdego ucznia.  Swój nurt pracy określam jako holistyczny, wszechstronny i uniwersalny, korzystam z nauk i mądrości różnych szkół i nurtów jogi, tworząc indywidualne sekwencje według potrzeb adepta jogi.

Zawsze podchodzę do współpracy z  ogromnym entuzjazmem i dużą otwartością, bo joga to wolność i radość!

Założycielka mobilnej szkoły Art of Yoga Emilia Burkiewicz,  certyfikowana międzynarodowa nauczycielka jogi, jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży, jogi rodzinnej oraz kobiet w ciąży i po porodzie.
Akredytowana przez światową organizację Yoga Allience doświadczona nauczycielka jogi dla dorosłych E-RYT 500, YACEP,  szkoleniowiec – trenerka zarejestrowana w Rejestrze Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness. Posiadająca tytuł i uprawnienia jako Yoga Alliance Continuing Education Provider ® prowadząca kursy instruktorskie I i II stopnia „Podstawy nauczania jogi dla dzieci”, „Joga dla nastolatków i młodzieży” na terenie całej Polski.
Pomysłodawczyni i twórczyni pierwszego w Polsce akredytowanego kursu nauczycielskiego joga dla dzieci, nastolatków i młodzieży. Doświadczona nauczycielka jogi swoje warsztaty, zajęcia prowadzi w kraju, jak i za granicą. Pasjonatka i promotorka jogi dla dzieci i jogi rodzinnej w Polsce, autorka wielu interesujących artykułów poświęconych problematyce rozwoju u dzieci, wpływu i korzyści jogi na dzieci, prelegentka m.in. Edunation, Uniqskills, REP’s.

 

Napisz do mnie!

telefon

+48 694 148 688

mail

emilia.burkiewicz@wp.pl

Zajrzyj na: 

© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2022 – emiliaburkiewicz.com

Wykonane z ❤️  przez Aphr