Cieszę się, że jesteś tutaj ze mną…

Nieprzerwanie rozwijam swoje umiejętności, podnoszę kwalifikacje przez aktywny udział w warsztatach pod okiem zarówno krajowych, jak i zagranicznych autorytetów.
Bardzo cenię sobie warsztaty z Maciejem Wielobobem, który jest dla mnie przewodnikiem w świecie yogi w nurcie Vinyasa Krama a przede wszystkim bardzo cenionym nauczycielem medytacji. Na macie spotkałam się m.in. z Marią Stróżyk, Beatą Darłowską, Elką Krzyżaniak, Basią Lipską – Larsen, Dylan Werner, Laruga Glasler, Ty Landrum, Stu Gerling Dechen’em Karlem Thurman, Ervinem Menyhart, Radkiem Rychlikiem, Celest Pereirą.

 

Sama również organizuję warsztaty dla dzieci i dorosłych, prowadzę zajęcia yogi rodzinnej oraz dla kobiet w ciąży, współpracując ze szkołami, organizacjami, przedszkolami. Mój żywioł to woda, co wyjaśnia zamiłowanie do sportów wodnych oraz żeglarstwa. Od dziecka z pasją  trenowałam pływanie, byłam sędzią pływackim by ostatecznie stanąć na deskach jachtu i popłynąć w stronę słońca. Podobnie jest z jogą, płynę z jej nurtem ku słonecznej stronie ciesząc się z dobrodziejstw płynących z nauk jogi, co nieustannie mnie fascynuje.
Ciszę znajduję wysoko w górach, gdzie zawsze odczuwam siłę i potęgę natury. Spacery po górach i zdobywanie szczytów nauczyło mnie pokory wobec żywiołów, pokonywania granic, samodyscypliny oraz dużego rozsądku, dając tym samym poczucie spokoju, osobistego zadowolenia, a niekiedy nawet wzruszenia. Kocham podróże i smakowanie różnych kultur. Uwielbiam życie, kocham ludzi, jestem bardzo żywiołowa i nie wyobrażam sobie siebie bez uśmiechu, tony pozytywnej energii i entuzjazmu, którym mogłabym obdzielić pół świata. Tak, tak! Joga czyni bowiem w naszym życiu cuda małe i duże!

"
Joga jest starożytną nauką korzystającą z niezwykle subtelnej wiedzy o ciele, umyśle i duszy. Systematyczna praktyka jogi przynosi adeptowi spokój i odczucie jedności z otaczającym go środowiskiem.
B.K.S. Iyengar