Moją misją jest szczęśliwe dziecko i spokojny dorosły!

Jak sięgam pamięcią z dziećmi zawsze miałam magiczną nić porozumienia i wspaniały kontakt. Uwielbiam ich towarzystwo, wspólny czas i zabawne aczkolwiek bardzo prawdziwe rozmowy. Jako studentka pracowałam w placówkach rekreacji ruchu i wypoczynku letniego jako opiekun / kierownik placówek letnich. Opiekowałam się dziećmi w wieku przedszkolnym aż po nastolatki. Osobiście uważam, że moje „wewnętrzne dziecko” jest bardzo żywe i domaga się czasami mojej atencji. Przypominam sobie z jakimi problemami mojego życia przyszło mi się zmierzyć na każdym jego etapie czy to w okresie dziecięcym czy nastoletnim. Czasami nie otrzymywałam tego co powinno być mi dane po stronie rodzica jak i nauczycieli co wywarło duzy wpływ na moje osobiste życie.

Kiedy rozpoczęłam prowadzenie zajęć jeszcze jako instruktor jogi utwierdziłam się w przekonaniu, że każdy z nas ma „swoje wewnętrzne dziecko” ale nie każdy ma z nim kontakt. Niekiedy to właśnie „dziecko” w nas krzyczy bo chce w końcu być wysłuchane, przytulone, pocieszone. Zobaczyłam ile dorosłych osób niesie traumatyczne przeżycia z dzieciństwa jak plecak z kamieniami, które sami sobie dokładamy.

Jestem tutaj dla Ciebie i Twojego dziecka, a przecież zależy nam by nasze dzieci były zdrowe, silne, mądre i radziły sobie z wyzwaniami współczesnego świata, dlatego twierdzę, że powinniśmy zadbać o prawidłowy rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Tak, aby jako dorośli ludzie mogli z łatwością, spokojem i w harmonii z sobą i światem iść świadomie własną ścieżką, ciesząc się zdrowiem, życiem i pogodnym samopoczuciem. Jako dorośli powinniśmy zrozumieć, że joga oferuje nam wspaniały wachlarz praktyk, których wpływ na dzieci w każdym wieku jest nie do przecenienia. Wystarczy tylko, że sięgniemy po narzędzia, jakie oferuje nam joga, zróbmy to dla NASZYCH DZIECI.

Joga dla dzieci

Joga dla nastolatków

Joga rodzinna

Kursy ONLINE

Jedyny w Polsce kurs instruktora jogi dla dzieci z akredytacją Yoga Alliance.

Kursy I stopnia

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Kursy II stopnia

Edukacja szkolna. Kurs dedykowany nastolatków i młodzieży z jogą rodzinną.

Akredytowany kurs nauczycielski

Pierwszy w Polsce kurs nauczycielski – 30 h z akredytacją Yoga Alliance.

Szkolenia dla nauczycieli.

Oferta skierowana do placówek wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. 

Konferencje

Zrównoważony rozwój dziecka – joga dla dzieci jako innowacja pedagogiczna.

Wydarzenia

Aktualne wyjazdy z jogę, kursy i szkolenia.

Blog

Wszystko co dotyczy jogi dla dzieci.

Tak o mnie mówicie

Skontaktuj się

kidszone-mail8

+48 694 148 688

kidszone-mail3

emilia.burkiewicz@wp.pl

kidszone-mail6

Stanisława Czernika 2, 60-194 Poznań

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2022 – emiliaburkiewicz.com

    Wykonane z ❤️  przez Aphr