UWAŻNOŚĆ

"Gdy umysł jest spokojny i zajęty pozytywnymi myślami, ciału trudniej jest zachorować"

DALAJ LAMA
Zobacz

RELAKS

"Gdy umysł jest spokojny i zajęty pozytywnymi myślami, ciału trudniej jest zachorować"

DALAJ LAMA
Zobacz

Muzykoterapia

"Gdy umysł jest spokojny i zajęty pozytywnymi myślami, ciału trudniej jest zachorować"

DALAJ LAMA
Zobacz

ODDECH

"Dzięki świadomej pracy z oddechem staję się silny, spokojny i szczęśliwy..."

Zobacz

Moją misją jest szczęśliwe dziecko i spokojny dorosły!

Jak sięgam pamięcią z dziećmi zawsze miałam magiczną nić porozumienia i wspaniały kontakt. Uwielbiam ich towarzystwo, wspólny czas i zabawne aczkolwiek bardzo prawdziwe rozmowy. Jako studentka pracowałam w placówkach rekreacji ruchu i wypoczynku letniego jako opiekun / kierownik placówek letnich. Opiekowałam się dziećmi w wieku przedszkolnym aż po nastolatki. Osobiście uważam, że moje „wewnętrzne dziecko” jest bardzo żywe i domaga się czasami mojej atencji. Przypominam sobie z jakimi problemami mojego życia przyszło mi się zmierzyć na każdym jego etapie czy to w okresie dziecięcym czy nastoletnim. Czasami nie otrzymywałam tego co powinno być mi dane po stronie rodzica jak i nauczycieli co wywarło duzy wpływ na moje osobiste życie.

Kiedy rozpoczęłam prowadzenie zajęć jeszcze jako instruktor jogi utwierdziłam się w przekonaniu, że każdy z nas ma „swoje wewnętrzne dziecko” ale nie każdy ma z nim kontakt. Niekiedy to właśnie „dziecko” w nas krzyczy bo chce w końcu być wysłuchane, przytulone, pocieszone. Zobaczyłam ile dorosłych osób niesie traumatyczne przeżycia z dzieciństwa jak plecak z kamieniami, które sami sobie dokładamy.

Jestem tutaj dla Ciebie i Twojego dziecka, a przecież zależy nam by nasze dzieci były zdrowe, silne, mądre i radziły sobie z wyzwaniami współczesnego świata, dlatego twierdzę, że powinniśmy zadbać o prawidłowy rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Tak, aby jako dorośli ludzie mogli z łatwością, spokojem i w harmonii z sobą i światem iść świadomie własną ścieżką, ciesząc się zdrowiem, życiem i pogodnym samopoczuciem. Jako dorośli powinniśmy zrozumieć, że joga oferuje nam wspaniały wachlarz praktyk, których wpływ na dzieci w każdym wieku jest nie do przecenienia. Wystarczy tylko, że sięgniemy po narzędzia, jakie oferuje nam joga, zróbmy to dla NASZYCH DZIECI.

Tak o mnie mówicie

Agnieszka Wyrembak | "Skarby Jogi"
Agnieszka Wyrembak | "Skarby Jogi"Pedagog, instruktorka jogi dla dzieci i młodzieży, jogi rodzinnej | @skarbyjogidladzieci
Read More
U Emilii Burkiewicz ukończyłam dwa kursy I i II stopnia dla dzieci, nastolatków i młodzieży z jogą rodzinną i gorąco je poleecam. Wprowadziły mnie one na drogę jogi dla dzieci, którą z pewnością i radością kroczę do teraz. Kursy bogate są w różnego rodzaju pomysły i inspiracje, a także wskazówki istotne podczas organizacji zajęć jogi z dziećmi. Nie brakuje czasu na wymianę doświadczeń, dzielenia się wrażeniami i wzajemne wsparcie! Praktyka jogi z dziećmi to piękna podróż, a Emilia to bardzo dobry przewodnik.
Ola Lewandowicz | „Balasana Joga”
Ola Lewandowicz | „Balasana Joga”Instruktorka jogi dla dzieci i młodzieży, jogi rodzinnej | @balasana.ola
Read More
Wiosną zeszłego roku miałam ogromny zaszczyt być uczestniczką kursu podstaw jogi dla dzieci, jak i jogi rodzinnej i dla nastolatków i niezmiennie polecam te kursy wszystkim tym, którzy chcą zająć się prowadzeniem jogi dla dzieci. Ogromna wiedza i zaangażowanie Emilii to coś, czym dzieli się ona od pierwszego kontaktu. Na kursach otrzymałam skrypty, do których nadal zaglądam, poszukując inspiracji do zajęć. Serdecznie polecam!
Brygida Starzak | "Stonoga Joga"
Brygida Starzak | "Stonoga Joga"Nauczycielka jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży, jogi rodzinnej
Read More
Kurs u Emilii, była dla mnie darem, które otrzymuje się wtedy, kiedy się potrzebuje. Byłam już po jednym kursie instruktorskim jogi dla dzieci, sama prowadziłam zajęcia jednak czułam, że potrzebuję czegoś więcej i głębiej, że potrzebuję weryfikacji i pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności. I tak "wynalazłam" Panią Emilie Burkiewicz 🙂 polubiłam jej zasadniczość pomieszaną z ciepłem i ogromnym sercem oraz doceniłam ogrom wiedzy i umiejętności wynikających z zaawansowanej praktyki jogi. Przejechałam masę km by być na jej kursie nauczycielskim jogi dla dzieci. I nie było pomyłki...rzetelna wiedza, praktyka jogi w każdym aspekcie życia, nie tylko asany 🙂 Czy było warto? Jadąc do pracy myślę, że mam najcudowniejszą pracę na świecie - uczę dzieci jogi...a to już wystarczająca ręcenzja. Z serca polecam 💚
Previous
Next

Skontaktuj się

kidszone-mail8

+48 694 148 688

kidszone-mail3

emilia.burkiewicz@wp.pl

kidszone-mail6

Stanisława Czernika 2, 60-194 Poznań

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2022 – emiliaburkiewicz.com

    Wykonane z ❤️  przez Aphr